Posiadamy ponad 30 własnych pojazdów o zróżnicowanych możliwościach ładunkowych w zakresie od 1 do 25 ton.

Nasze 20-letnie doświadczenie w branży składa się na sprawną i szybką realizację zleceń oraz bezpieczną dostawę towarów w wyznaczone miejsce.

Kontakt



Przedsiębiorstwo Transportowo-Spedycyjne "WIGMAR" Józef Wołowiec
ul.Górnicza 12b
43-502 Czechowice-Dziedzice
wigmar@wigmar.com.pl
 
Tel. +48 601 484 299
Tel. +48 32 215 46 69
Fax: +48 32 214 60 42
www.wigmar.com.pl
www.wigmar.pl

Recepcja i oferty:

Justyna Wołowiec
justyna@wigmar.com.pl
Telefon: +48 603 045 350

Księgowość:

Irena Leśnikiewicz
irena@wigmar.com.pl

Alicja Ungehojer
ala@wigmar.com.pl
Spedytorzy:

Grzegorz Wołowiec
grzegorz@wigmar.com.pl
Telefon: +48 605 452 699

Tomasz Martyniak
tomasz@wigmar.com.pl
Telefon: +48 603 756 999

Krzysztof Wołowiec
krzysztof@wigmar.com.pl
Telefon: +48 601 889 368
Serwis:

Mariusz Wołowiec
mariusz@wigmar.com.pl
Telefon: +48 607 305 111

 Płatności:

Stanisława Wołowiec
st@wigmar.com.pl

 Szef:

Józef Wołowiec
jozef@wigmar.com.pl

 


Wyświetl większą mapę


Formularz kontaktowy