Posiadamy ponad 30 własnych pojazdów o zróżnicowanych możliwościach ładunkowych w zakresie od 1 do 25 ton.

Nasze 20-letnie doświadczenie w branży składa się na sprawną i szybką realizację zleceń oraz bezpieczną dostawę towarów w wyznaczone miejsce.

O Nas

Nasza firma istnieje od 1993r. Od początku istnienia świadczymy usługi w spedycji i transporcie krajowym. Blisko dwudziestoletnia obecność na rynku stawia nas w gronie wiarygodnych i niezawodnych partnerów. Obecnie dysponujemy kilkunastoma samochodami ciężarowymi oraz kilkoma autokarami i mimo ogromnej konkurencji na rynku, ciągle się rozwijamy. Dzieje się tak zapewne dzięki temu, że większość zysków staramy się inwestować w nowoczesny tabor oraz podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników.

transport ciężarowy czechowice


Posiadamy m. in. Licencję na Przewóz Towarów i Osób w kraju oraz zagranicą. Najwyższą jakość świadczonych przez nas usług gwarantuje solidny ciągle unowocześniany tabor, spełniający zarówno ekologiczne, jak transportowe normy europejskie. Zatrudniamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę dla której priorytetem jest klient oraz jego zadowolenie z wykonanej przez nas usługi.
     
Zainteresowanych serdecznie zapraszamy do współpracy.